Spoľahlivý a kvalitný servis pre Vašu techniku

Čistíme, opravujeme, inštalujeme!

V našom komplexnom servise PC techniky ponúkame širokú škálu služieb, vrátane diagnostiky hardvéru a softvéru, odstránenia vírusov a malvéru, opravy hardvérových porúch, inštalácie a aktualizácie softvéru, zálohovania a obnovy dát, zlepšenia výkonu a optimalizácie systému, čistenia a údržby zariadenia, a tiež poradenstvo a podporu pre vaše technologické potreby.

Doručovanie

podľa cenníku pošty

Montáž počítača

rýchlo - kvalitne - výhodne

Garancia

najvýhodnejšia cena

Staré obnovíme

ušetríte svoje peniaze

Optický internet od Slovanetu

Ponúkame rýchly a spoľahlivý optický internet s vynikajúcimi rýchlosťami.

Bazárový tovar

Za vynikajúce ceny ponúkame aj množstvo použitého, rozbaleného a plne funkčného tovaru.

Nový tovar

U nás si môžete zakúpiť nové počítače, notebooky, tlačiarne, skenery, mobily, tablety a príslušenstvo za výhodnejšie ceny ako u konkurencie. Neváhajte sa opýtať na cenovú ponuku!

Získajte 10 % zľavu na svoj prvý servis! volajte 0908 287 664

Recenzie zákazníkov

Nevyhadzujte starý hardware!

Využite našu službu vylepšenia starého hardwaru za výhodné ceny a vdýchnuť nový život do vášho počítača alebo laptopu. Ponúkame profesionálnu a cenovo dostupnú možnosť zlepšiť výkon a funkčnosť vášho zariadenia.

5/5
Som nadmieru spokojná. Rýchlo a efektívne pomohli mi pomohli s opravou môjho notebooku. Teraz môj notebook pracuje rýchlejšie ako v čase, kedy som ho kupovala. Odporúčam každému využiť ich služby. Za mňa obrovské ďakujem 🙂
Mariana, Podbrezová
4.5/5
Som spokojný s predajom a servisom už využívam viac ako 10 rokov a nikdy som neodchádzal nespokojný.
Ján, Polomka
5/5
Veľké ďakujem Vám za skvelý servis PC techniky! Zistili a odstránili všetky problémy, s ktorými som sa stretol. Okrem toho mi poskytli cenné rady a odporučili vhodné softvérové zlepšenia, ktoré mi rovno nainštalovali. Odporúčam vás každému, kto potrebuje rýchlu pomoc za prijateľnú ceny
Martin , Brezno
Nákupný košík